Yalı Kır Düğünevi -Eski

Doğadand ilham alan tasarımı, fark yaratan konseptleri, büyüleyici atmosferi ile doğanın kalbindeki yeni adresiniz; Yalı Kır Düğünevi hizmetinizde…

Tam da hayalinizdeki gibi doğayla içi içe, yeşillikler için gerçek bir kır düğünevi… Her detayında doğadan izler bulacağınız bir mekan ve her detayın incelikle düşünüldüğü düğünler sizleri bekliyor.

Doğal ahşap masa ve sandalyelerde misafirlerinizi ağırlayacak, hem sıra dışı hem de doğal dekorasyonu ile çok konuşulacak bir düğün hikayesinde başrol siz olacaksınız.

En özel gününüz unutulmaz bir gün olsun diye her şeyin en iyisini hizmetinize sunuyoruz. Önce akustik performans dinletisi, ardından eğlenceye doyacağınız bir gece sizleri beklerken, Yalı mutfağından çıkan bir birinden leziz ikramlıklar da gecenizi taçlandıracak. Hafızalarda yer edecek düğün anılarınız ömür boyu sizlerle olsun istedik ve en üst kalite kameraları tercih ettik.

Üstelik hizmetlerimiz bu kadar da değil… Siz düğününüzün tadını çıkarın diye tüm detaylarla ilgilenen düğün koçumuz, orkestra, profesyonel çekim ekibi, dans ekibi, eğlence ekibi, servis ekibi; dev kadromuz her daim sizinle. Nikah şekerinden, hediyeliklere, yüzlerce davetiye seçeneklerine kadar düğününüze dair her detayı tek bir noktada bulacağınız Yalı Kır Düğünevi emrinize amade…