Hakkımızda

Hakkımızda

Canım et yemek istiyor dediğinizde, saniyeler içinde yüzlerce restorana ulaşabilirsiniz. Etim hem lezzetli, hem taze, hem de doğal olsun derseniz, seçenekleriniz bir elin parmaklarını geçmez. Fakat etim hem doğal ve lezzetli olsun, hem de usta aşçılar tarafından pişirilsin; üstelik şehrin gürültüsünden uzak bir ortamda, orman içinde, kuş sesleri arasında servis edilsin derseniz, o zaman geriye tek bir seçeneğiniz kalır: “Yalı Restaurant!”

Yalı Restaurant’da et yemek, sıra dışı bir deneyimdir. Etlerin doğal ortamda yetişmiş, genç ve sağlıklı hayvanlardan elde edilmesine özen gösterilir. Et pişirmeyi ‘sanat’ olarak gören ızgara ustalarımız etin en körpe, en taze kısımlarını sizler için özel olarak pişirip servis ederler. Et pişirmenin tüm aşamalarında gösterdiğimiz saygı ve özen, etlerimizin nefis lezzetinde kendisini gösterir.

Restoran binamız, klasik Türk mimarisinden esinlenen çizgileri ve özenli iç tasarımıyla sizi adeta geçmişe uzanan bir yolculuğa çıkarır. 750 metre karelik geniş iç hacmi, 7 metreyi bulan yüksek tavanlarıyla eşine az rastlanan bir ferahlık ve konfor sunar. Ağaçlarla çevrili 12 bin metre karelik arazimiz, Çerkezköy’ün muhteşem tabiatıyla iç içedir.

Çocuklarınız için hazırlanan oyun parkı, şirin hayvanlara ev sahipliği yapan hayvanat bahçesi, akarsuyun ferahlığını ayağınıza getiren yapay şelaleler ve birbirine mesafeli olarak yerleştirilen bahçe masaları, arazimizi ailenizle vakit geçirebileceğiniz ideal bir alan haline getirir. Yalı Restaurant, sahip olduğu geniş alan sayesinde büyük organizasyonlar, etkinlikler ve iş toplantıları için de ideal niteliktedir.

Ulaşılması kolay ve merkezi bir noktada yer alan Yalı Restaurant, İstanbul Mahmutbey Gişeleri’ne 50 dakika, Edirne’ye 1 saat mesafededir. Doğanın lezzetini doğanın kalbinde tatmak için, sizleri Yalı Restaurant’a davet ediyoruz!