Yalı Love

Aşkınızı Yalı’da Fısıldayın…

Sevdiğinize mutluluk dolu bir sürpriz yapmanın tam zamanı!

Sıradan bir akşam yemeğini unutulmaz bir anıya çevirmeye ne dersiniz? Size özel hazırlanmış şık bir masada akşam yemeğinizi yiyebilir, sevdiğinize aşkınızı Yalı’da fısıldayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Romantik bir akşam yemeği….

Her zaman olduğu gibi tüm özel gün kutlamalarınızda da yanınızdayız. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. İster kırmızı konseptli sade, şık ama bir o kadar da aşk dolu bir masa da yemeğinizi yiyin ister sürprizlerle sıradan bir akşam yemeğini unutulmaz kılın.

 

                                                           Benimle Evlenir Misin ?

 

 

 

 

 

Hangi soruyu sormadan önce bu kadar çok heyecanlanıyor, bin bir türlü plan yapıp nerede nasıl sorsam diye düşünüyoruz ki. Evlenme teklifi yapmayı düşünüyorum ama nasıl bilmiyorum diyorsanız Yalı’ya uğramanızda fayda var. İsterseniz hayalinizi gerçekleştirelim isterseniz biz hayal edelim siz başrolde oynayın.

 

 

Bu masa sadece size özel !

 

 

Kelimelerin aşkınızı anlatmaya yetersiz kaldığı anda, aşkın rengi kırmızı konseptli şık bir masa size yardımcı olacak. Doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi tüm özel gün kutlamalarınızda isminize özel hazırlanmış bir masa da yemek yemek ve çok daha fazlası için Yalı’da buluşalım.